a
ŠIS PUSLAPIS YRA

Apie mus

APIE MUS

Ir vis dėlto, kaip viskas prasideda? Galiu jau dabar pasakyti vieną puikų dalyką. Jūs jau čia, vadinasi pirmą maža žingsnį jau žengėte. Boksas yra kiekviename iš mūsų tik reikia mokėti jį išleisti. Boksas – kovinio sporto šaka, kurioje du vienodos svorio kategorijos asmenys kovoja tik kumsčiais. Tai viena seniausių kovinio sporto šakų, pagal senumą nusileidžianti tik imtynėms.

MES

norime užtikrinti Jūsų gerą fizinę ir dvasinę savijautą, pasidalinti žiniomis apie bokso sporto šaką, taip pat su mūsų pagalba galėsite siekti sportinių aukštumų. Bokso ringas tai kalvė, kurioje grūdinami charakteriai.

NESVARBU

kokio tu amžiaus ar sudėjimo, mergina ar vaikinas, pagyvenes ar visai dar vaikas ateik ir išbandyk save.

JŪSŲ

lauks moderni, gerai įrengta sporto salė su moterų bei vyrų persirengimo ir dušo kambariais. Kvalifikuotas, profesionalus treneris, daugkartinis įvairių čempionatų, turnyrų nugalėtojas bei prizininkas.

a

WHERE ARE WE HEADED

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About